Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 50x50x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертання | 5800 об/м. |
| Потужність | 0,84 Вт |
| Продуктивність (потік) | 23,38 м3/година |
| Статичний тиск | 3.81 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 проводи |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 19 р. |
| Ступінь захисту | - |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 50x50x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 0.84 Вт |
| Статичний тиск | 3.81 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 5800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 23.38 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | - |
Вентилятор Sunon DC MF50101V1-A99-A 12 В 50x50x10 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000032920
- Наявність: В наявності
-
325.15 грн.
-
- 10 або більш: 325.15 грн.

Зателефонувати

