DISCON

Виробники

Алфавітний покажчик :    A    C    D    E    F    G    H    K    L    M    N    O    P    S    T    V    W    Y    Z    П    Ш    Э

Carlo Gavazzi Automation SpA

Carlo Gavazzi Automation SpA

Carlo Gavazzi – міжнародна група компаній, що займається проектуванням та виробництвом електронного обладнання. Основний напрямок діяльності – це компоненти автоматизованих систем. Виробництво всіх виробів компанії виконується на заводах, сертифікованих за стандартом ISO 9001 та розташованих в Італі..

Докладніше
Cashino

Cashino

Xiamen Cashino Technology Co., Ltd - високотехнологічне підприємство, засноване в 2011 році як професійний постачальник рішень для друку (насамперед термо-друку) і спеціалізується на дослідженнях та розробках (R&D), виробництві та маркетингу портативних принтерів чеків, що вбудовані принтери для..

Докладніше
Degson

Degson

Компанія DEGSON займається виробництвом та постачанням клемників та клемних блоків, історія починається з компанії Cixi Xiaolin DengGao Electronics Factory, яка була заснована в 1990 році. У 2000 році компанія переїхала на нове місце і була перейменована в Degson Electronics Co., Ltd. Продукція комп..

Докладніше
Edison Opto

Edison Opto

Компанія «Edison Opto Corporation» (Тайвань) є одним із провідних виробників у сфері виробництва різних типів якісних та недорогих світлодіодів високої потужності та світлодіодних матриць СОВ (chip-on-board). В асортименті компанії можна знайти прості монохромні світлодіоди (single color) - білі (..

Докладніше
Sunon

Sunon

Корпорація Sunon була заснована в Тайвані в 1980 році і розпочала свою діяльність з випуску малогабаритних вентиляторів для охолодження процесорів. Бурхливий розвиток комп'ютерної техніки зумовив гарний ринок збуту, що на сьогоднішній день дозволило продати понад 300 млн. вентиляторів у всі країни с..

Докладніше
Thai Lin

Thai Lin

Thai Lin - гонконгський виробник компонентів для радіоелектроніки та автоматики: малопотужних трансформаторів, протиперешкодних фільтрів, трансформаторів струму, імпульсних джерел живлення та ін індуктивних компонентів. Основні групи продукції Thai Lin:Трансформатори малої розгортки на феритових сер..

Докладніше
Wellington

Wellington

Зростаюча конкуренція в галузі спонукала багато компаній до пошуку інноваційних методів зниження витрат, підвищення ефективності ланцюжка поставок, зміцнення надійності системи та покращення якості кінцевого продукту. Двигуни ECR® допомагають підвищити прибутковість операцій, оскільки вони знижують..

Докладніше
ШИП

ШИП

ТОВ підприємство "ШиП" є виробником шунтів вимірювальних стаціонарних, взаємозамінних груп.75 ШС А1, 75 ШС В1, 75 ШСВ1 ЗМЗ, 75 ШС В1Т2, 150 ШС В1 межі вимірювання від 5А до 7500А (повні аналоги шунтів ШСМ) Шунти сертифіковані: сертифікат про затвердження типу засобів вимірювання UA.C34.001A №23045 В..

Докладніше
Подпишитесь на наши новости и бонусные акции
6 причин співпрацювати з нами
Широкий асортимент
У компанії Discon Ви знайдете широкий вибір товарів, усіх напрямків.
Прямі поставки з Європи та Азії
Ми здійснюємо прямі поставки товарів оптом із понад 20 країн Європи, Азії.
Професійні консультанти
Ви завжди отримаєте професійну консультацію нашими консультантами.
Чесні ціни
Ми маємо найнижчі ціни в Україні. Тому що ми є імпортерами.
Багаторічний досвід
Заснований у 1994 році. Дистриб’ютор по території України та СНД.
Комплексні рішення
Надаємо повний комплекс з покупкою та обслуговування.