DISCON

Виробники

Алфавітний покажчик :    A    B    C    D    E    F    G    H    K    L    M    N    O    P    S    T    V    W    Y    Z    П    Ш    Э

Bandera Power

Bandera Power

Ми спеціалізуємось на розробках та подальшому виробництві електрообладнання, реалізовуємо продукцію власного виробництва і представляємо інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників.Професійно займаємось автоматизацією технологічних процесів, виконуємо електромонтажні роботи, будуємо сонячні е..

Докладніше
Carlo Gavazzi

Carlo Gavazzi

Carlo Gavazzi – міжнародна група компаній, що займається проектуванням та виробництвом електронного обладнання. Основний напрямок діяльності – це компоненти автоматизованих систем. Виробництво всіх виробів компанії виконується на заводах, сертифікованих за стандартом ISO 9001 та розташованих в Італі..

Докладніше
Cashino

Cashino

Xiamen Cashino Technology Co., Ltd - високотехнологічне підприємство, засноване в 2011 році як професійний постачальник рішень для друку (насамперед термо-друку) і спеціалізується на дослідженнях та розробках (R&D), виробництві та маркетингу портативних принтерів чеків, що вбудовані принтери для..

Докладніше
Degson

Degson

Компанія DEGSON займається виробництвом та постачанням клемників та клемних блоків, історія починається з компанії Cixi Xiaolin DengGao Electronics Factory, яка була заснована в 1990 році. У 2000 році компанія переїхала на нове місце і була перейменована в Degson Electronics Co., Ltd. Продукція комп..

Докладніше
Edison Opto

Edison Opto

Компанія «Edison Opto Corporation» (Тайвань) є одним із провідних виробників у сфері виробництва різних типів якісних та недорогих світлодіодів високої потужності та світлодіодних матриць СОВ (chip-on-board). В асортименті компанії можна знайти прості монохромні світлодіоди (single color) - білі (..

Докладніше
Fischer Elektronik

Fischer Elektronik

Fischer Elektronik GmbH & Co. KG є експертом у галузі виробництва стійких до корозії та подряпин радіаторів, алюмінієвих корпусів та роз'ємів. Крім того, радіатори з круглою геометрією розробляються та виготовляються спеціально для освітлювальної промисловості. Наприклад, ми постачаємо клієнтів з ел..

Докладніше
Fuji Terminal

Fuji Terminal

Компанія Fuji Terminal China Inc. була заснована в 2002 році і в тому ж році відкрила фабрику в Тайцанг, провінція Цзянсу. Fuji Terminal Group зі штаб-квартирою в Осаці, Японія, має більш ніж 80-річну історію та багато відомих клієнтів. Ми дотримуємося виробничого процесу, який продовжує дух японськ..

Докладніше
Fujitsu

Fujitsu

Компанія Fujitsu – японська компанія-лідер ринку інформаційних та комунікаційних технологій (ICT), що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень та послуг. Близько 126 000 співробітників Fujitsu обслуговують замовників у понад 100 країнах світу. Наш досвід та потужність інформаційних та ..

Докладніше
Green Cell

Green Cell

Компанія Green Cell - заснована відносно нещодавно у 2013 році. Її основною метою є розробка портативної енергії, яку можна взяти з собою у будь-яку точку світу та залишатися завжди на зв'язку з рідними та близькими. Сміливі кроки в індустрії повербанків принесли компанії безліч нагород та популярні..

Докладніше
Kestar KVR

Kestar KVR

Електронна Kestar (Китай) Co., Ltd була заснована в 1984 році в якості одного з найбільших виробників спеціалізованих у проведенні досліджень, розробки та виробництва повної серії MOV (Металооксидний варистор) та SPD (захисний пристрій) у материковій частині Китаю.< /p>..

Докладніше
MW Power

MW Power

MW Power - це бренд, що пропонує продукцію найвищої якості, що відноситься до різних галузей техніки. Камери та сигналізація, світлодіодне освітлення, фотоелектричні панелі та вітряні турбіни, а також AGM та гелеві акумулятори – це продукти, що отримали визнання на ринку.Компанія була заснована в 20..

Докладніше
SSB

SSB

SSB Battery — це німецький бренд свинцево-кислотних акумуляторів за гелевою та AGM технологією. Висока якість, широкий асортимент доступних типів і ємностей роблять акумулятори SSB одними з найпопулярніших на ринку...

Докладніше
Sunon

Sunon

Корпорація Sunon була заснована в Тайвані в 1980 році і розпочала свою діяльність з випуску малогабаритних вентиляторів для охолодження процесорів. Бурхливий розвиток комп'ютерної техніки зумовив гарний ринок збуту, що на сьогоднішній день дозволило продати понад 300 млн. вентиляторів у всі країни с..

Докладніше
Thai Lin

Thai Lin

Thai Lin - гонконгський виробник компонентів для радіоелектроніки та автоматики: малопотужних трансформаторів, протиперешкодних фільтрів, трансформаторів струму, імпульсних джерел живлення та ін індуктивних компонентів. Основні групи продукції Thai Lin:Трансформатори малої розгортки на феритових сер..

Докладніше
Top Energy

Top Energy

Top Energy – Китайський бренд, який виготовляє інвертори різних потужностей. Інвертор компанії Top Energy перетворює напругу. Простіше кажучи, це "розетка", яку можна використовувати на природі, в гаражі, на дачі в квартирі...

Докладніше
Volt Polska

Volt Polska

VOLT POLSKA - це відомий польський підприємець, що діє як на польському, так і на європейському ринку. Спеціальністю фірми є компоненти, призначені для застосування в системах аварійного живлення та отримання відновлюваної енергії. Ці продукти відрізняються безвідмовністю та багатофункціональністю...

Докладніше
Wellington

Wellington

Зростаюча конкуренція в галузі спонукала багато компаній до пошуку інноваційних методів зниження витрат, підвищення ефективності ланцюжка поставок, зміцнення надійності системи та покращення якості кінцевого продукту. Двигуни ECR® допомагають підвищити прибутковість операцій, оскільки вони знижують..

Докладніше
Yingjiao

Yingjiao

Yingjiao Electric Co., Ltd. була заснована в 1995 році та займається проектуванням та розробкою всіх типів низьковольтних адаптерів живлення, драйверів світлодіодів, використовуючи масштабне виробництво та глобальні продажі для повного обслуговування світової електронної та електричної промисловості..

Докладніше
ШИП

ШИП

ТОВ підприємство "ШиП" є виробником шунтів вимірювальних стаціонарних, взаємозамінних груп.75 ШС А1, 75 ШС В1, 75 ШСВ1 ЗМЗ, 75 ШС В1Т2, 150 ШС В1 межі вимірювання від 5А до 7500А (повні аналоги шунтів ШСМ) Шунти сертифіковані: сертифікат про затвердження типу засобів вимірювання UA.C34.001A №23045 В..

Докладніше
Подпишитесь на наши новости и бонусные акции
6 причин співпрацювати з нами
Широкий асортимент
У компанії Discon Ви знайдете широкий вибір товарів, усіх напрямків.
Прямі поставки з Європи та Азії
Ми здійснюємо прямі поставки товарів оптом із понад 20 країн Європи, Азії.
Професійні консультанти
Ви завжди отримаєте професійну консультацію нашими консультантами.
Чесні ціни
Ми маємо найнижчі ціни в Україні. Тому що ми є імпортерами.
Багаторічний досвід
Заснований у 1994 році. Дистриб’ютор по території України та СНД.
Комплексні рішення
Надаємо повний комплекс з покупкою та обслуговування.