Аналоги та Супутні товари
Решітка металева Sunon FG-06 60х60 мм
31.38 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 60x60x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 6900 об./хв. |
| Потужність | 3.9 Вт |
| Продуктивність (потік) | 66.2 м3/год |
| Статичний тиск | 0.71 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 48 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 75 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 60x60x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 3.9 Вт |
| Статичний тиск | 0.71 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 6900 об.хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 66.2 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 48 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD1206PTB1-A 2.(U).GN 12 В 60x60x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000015910
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
618.91 грн.
-
- 10 або більш: 576.23 грн.

Зателефонувати
.GN/PMD1206PTB1-A-2.(U).GN-1-228x228.jpg)
