Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 50x50x15 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 4700 об./хв. |
| Потужність | 1.3 Вт |
| Продуктивність (потік) | 22 м3/год |
| Статичний тиск | 0.17 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 29 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 34.7 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 50x50x15 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 1.3 Вт |
| Статичний тиск | 0.17 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4700 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 22 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 29 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC KD2405PHS2 24 В 50x50x15 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000013041
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
263.64 грн.
-
- 10 або більш: 252.96 грн.

Зателефонувати

