Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 30x30x10 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Частота обертів | 8000 об./хв. |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Продуктивність (потік) | 7.82 м3/год |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 20 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 8.6 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 30x30x10 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Потужність | 0.5 Вт |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 8000 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 7.82 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 20 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC GM0503PFV2-8 5 В 30x30x10 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016661
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
414.06 грн.
-
- 10 або більш: 398.30 грн.

Зателефонувати

