Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 2300 об./хв. |
| Потужність | 14 Вт |
| Продуктивність (потік) | 39.1 м3/год |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 31 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 312 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 80x80x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2300 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 39.1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 31 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC SF23080A2083HSL 220 В 80x80x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000002685
- Наявність: 23
-
674.78 грн.
-
- 10 або більш: 615.16 грн.

Зателефонувати

