Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 3300 об./хв. |
| Потужність | 4.3 Вт |
| Продуктивність (потік) | 68 м3/час |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Тип виводів | Клемми |
| Шум | 32 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 102 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 4.3 Вт |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3300 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 68 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | Клеми |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 32 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC MA2082HVL.GN (RoHS) 220 В 80x80x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000011682
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1003.36 грн.
-
- 10 або більш: 910.55 грн.

Зателефонувати

