Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Восьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 70x70x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 3900 об./хв. |
| Потужність | 3.8 Вт |
| Продуктивність (потік) | 47.6 м3/час |
| Статическое давление | 0.16 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 90 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 70x70x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3.8 Вт |
| Статичний тиск | 0.16 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3900 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 47.6 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC MA2072HVL 220 В 70x70x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016428
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1060.79 грн.
-
- 10 або більш: 964.81 грн.

Зателефонувати

