Аналоги та Супутні товари
Решітка металева Sunon FG-06 60х60 мм
31.51 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 60x60x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 4200 об./хв. |
| Потужність | 3.8 Вт |
| Продуктивність (потік) | 29.8 м3/год |
| Статичний тиск | 0.15 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 81 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 60x60x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 3.8 Вт |
| Статичний тиск | 0.15 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 29.8 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC MA2062HVL 220 В 60x60x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016441
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
909.43 грн.
-
- 10 або більш: 826.24 грн.

Зателефонувати

