Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.27 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.94 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
| Частота обертів | 1800 об./хв. |
| Потужність | 14 Вт |
| Продуктивність (потік) | 78.15 м3/год |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 35 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 330 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 1800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 78.15 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 35 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC DP203AT2122LST 230 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000026887
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
436.26 грн.
-
- 10 або більш: 419.30 грн.

Зателефонувати

