Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.15 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.90 грн.
Вентилятор EBM Papst AC 9956 L 230 В 119x119x25 мм
4627.99 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 1900 об./хв. |
| Потужність | 14 Вт |
| Продуктивність (потік) | 79.9 м3/год |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Тип виводів | Клеми |
| Шум | 37 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 330 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 1900 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 79.9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Клеми |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 37 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC DP203AT2122LBT 220 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000005934
- Наявність: 145
-
512.34 грн.
-
- 10 або більш: 465.94 грн.

Зателефонувати

