Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.27 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.94 грн.
Вентилятор EBM Papst AC 4650N 230 В 119x119x38 мм
1787.08 грн.
Вентилятор EBM Papst AC 4656 Z 230 В 119x119x38 мм
5324.18 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220(50-60 Hz) В |
| Частота обертів | 2700 об./хв. |
| Потужність | 22 Вт |
| Продуктивність (потік) | 161.4 м3/год |
| Статичний тиск | 0.33 inch-H2O |
| Тип виводів | Клеми |
| Шум | 44 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 550 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Статичний тиск | 0.33 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2700 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 161.4 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Клеми |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 44 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC DP200A2123XST 200 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000002201
- Наявність: 151
-
509.70 грн.
-
- 10 або більш: 473.92 грн.

Зателефонувати

