Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.16 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.68 грн.
Решітка металева Sunon FG-25 254х254 мм
122.28 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | Ø254x89 мм |
| Робоча напруга | 220 (50-60 Hz) В |
| Частота обертів | 2100 об./хв. |
| Потужність | 56 Вт |
| Продуктивність (потік) | 1309 м3/год |
| Статичний тиск | 10 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 55 дБ |
| Робоча температура | -30~+80 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 2000 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | Ø254x89 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 56 Вт |
| Статичний тиск | 10 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2100 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 1309 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 55 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2259HBT-TC 220 В Ø254x89 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000011680
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
6270.98 грн.
-
- 10 або більш: 5701.58 грн.

Зателефонувати

