Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | d172x151x51 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 2800 об./хв. |
| Потужність | 39 Вт |
| Продуктивність (потік) | 306 м3/год |
| Статичний тиск | 9.65 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 52 дБ |
| Робоча температура | -40~+80 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 942 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | d172x151x51 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 39 Вт |
| Статичний тиск | 9.65 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 306 |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 52 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2175HBT-T 220 В d172x151x51 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000012565
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1883.11 грн.
-
- 10 або більш: 1738.74 грн.

Зателефонувати

