Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Клемник |
| Крок | 10 мм |
| Кількість полюсів | 2 |
| Кількість клем | 4 |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Електричний монтаж | затискач під гвинт |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | сірий |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний струм | 6 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 4 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Номінальний струм | 6 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Клемник |
Клемник Degson DG801-02P-11-00A(H), крок 10 мм, 6 А, 300 В, сірий
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030520
- Наявність: 15516
-
17.65 грн.
-
- 10 або більш: 17.65 грн.

Зателефонувати

