Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Клемник |
| Крок | 10.0 мм |
| Кількість полюсів | 1 |
| Кількість клем | 2 |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Електричний монтаж | зажим под винт |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | сірий |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 6.3 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 2 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 250 В |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Номінальний струм | 6.3 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Клемник |
Клемник Degson DG801-01P-11-00A(H), крок 10 мм, 6.3 А, 250 В, сірий
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030519
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
16.15 грн.
-
- 10 або більш: 15.07 грн.

Зателефонувати

