Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Бар'єрний клемник |
| Крок | 10.0 мм |
| Кількість полюсів | 4 |
| Кількість клем | 4 |
| Номінальний переріз | 4,0 мм² |
| Електричний монтаж | ТНТ |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | чорний |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 4 |
| Кількість полюсів | 4 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний переріз | 4,0 мм² |
| Номінальний струм | 20 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Бар'єрний клемник |
Клемник Degson DG58H-A-04P-13-00A(H), крок 10 мм, 20 А, 300 В, чорний
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030523
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
42.86 грн.
-
- 10 або більш: 39.65 грн.

Зателефонувати

