Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Затискна рейка для друкованих плат |
| Крок | 5 мм |
| Кількість полюсів | 2 |
| Кількість клем | 2 |
| Номінальний переріз | 1,5 мм² |
| Електричний монтаж | ТНТ |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | синій |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний струм | 15 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 2 |
| Кількість полюсів | 2 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний переріз | 1,5 мм² |
| Номінальний струм | 15 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Затискна рейка для друкованих плат |
Клемник Degson DG301-5.0-02P-12-00A(H), крок 5 мм, 15 А, 300 В, синій
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030525
- Наявність: 1503
-
3.76 грн.
-
- 10 або більш: 3.22 грн.

Зателефонувати

