Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Постійний |
| Діаметр | 23.5 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Постійний |
| Робоча напруга | 24 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 23.5 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 3А-К-1-24 24 В Червоний ⌀ 23.5 мм
- Артикул: 000011153
- Наявність: 6
-
79.20 грн.
-
- 10 або більш: 75.60 грн.

Зателефонувати

