Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світла | Помаранчевий |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 18.3А-Р-3-220 220 В Помаранчевий ⌀ 14 мм
- Артикул: 000022632
- Наявність: 5
-
101.40 грн.
-
- 10 або більш: 96.60 грн.

Зателефонувати

