Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світла | Синій |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світіння | Синій |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 16.3Б-СП-2-220 В5 220 В Синій ⌀ 14 мм
- Артикул: 000014982
- Наявність: 53
-
133.80 грн.
-
- 10 або більш: 129.00 грн.

Зателефонувати

