Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Помаранчевий |
| Яскравість | Надяскрава |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 24 В |
| Яскравість | Надяскрава |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Помаранчевий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Г-РМ-2-24 24 В Помаранчевий ⌀ 22 мм
- Артикул: 000020221
- Наявність: 1
-
178.80 грн.
-
- 10 або більш: 172.20 грн.

Зателефонувати

