Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група лампп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Білий |
| Яскравість | Надяскрава |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Надяскрава |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Г-Б-2-220 220 В Білий ⌀ 22 мм
- Артикул: 000017378
- Наявність: 99
-
178.80 грн.
-
- 10 або більш: 172.20 грн.

Зателефонувати

