Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Постійний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Червоно-зелений |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | Індикатор напряму |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Постійний |
| Робоча напруга | 24 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Червоно зелений |
| Особливості | Індикатор напряму |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14.3-КЛ-1-24ИН 24 В Червоно-зелений ⌀ 27 мм
- Артикул: 000009801
- Наявність: 1
-
206.40 грн.
-
- 10 або більш: 199.20 грн.

Зателефонувати

