Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 6 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-К-2-24 24 В Жовтий ⌀ 27 мм
- Артикул: 000014426
- Наявність: 3
-
78.60 грн.
-
- 10 або більш: 76.80 грн.

Зателефонувати

