Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 24 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-ЛМ-2-24 24 В Зелений ⌀ 27 мм
- Артикул: 000010102
- Наявність: 25
-
99.00 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

