Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світла | Білий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 27 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 11-БМ-2-220 220 В Білий ⌀ 27 мм
- Артикул: 000018047
- Наявність: 60
-
119.40 грн.
-
- 10 або більш: 115.80 грн.

Зателефонувати

