Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 24.1 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 24.1 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 1-Ж-2-220 24 В Жовтий ⌀ 24.1 мм
- Артикул: 000009490
- Наявність: 50
-
79.20 грн.
-
- 10 або більш: 75.60 грн.

Зателефонувати

