Технічні характеристики:
| Виробник | PIDMaxwell |
| Тип реле | Твердотільне |
| Серія виробника | MS-DD |
| Розмір | 45.7x58.4x27 мм |
| Напруга котушки | 90-280 В AC |
| Кількість комутованих полюсів | 1 |
| Конфігурація контактів | SPST-NO (1a) |
| Комутаційний струм | 25 А |
| Комутаційна напруга | 24-480 В AC |
| Тип установки | на панель |
| Температура експлуатації | -30 - +75 °C |
| Реле | |
| Виробник | PIDMaxwell |
| Тип реле | Твердотільне |
| Серія виробника | MS-DD |
| Розмір | 45.7x58.4x27 мм |
| Напруга котушки | 90-280 VAC |
| К-о комутованих полюсів | 1 |
| Конфігурація контактів | SPST-NO (1a) |
| Коммут. струм | 25 А |
| Коммут. напруга | 24-480 В AC |
| Тип установки | на панель |
| Температура експлуатації | -30 - +75 °C |
Твердотільне реле Maxwell MS-DD22025 25 А 480 В
- Виробник: PIDMaxwell
- Артикул: 000032570
- Наявність: 1
-
273.50 грн.
-
- 10 або більш: 268.14 грн.

Зателефонувати

