Технические характеристики:
| Производитель | Epcos |
| Главные контакты | 3 x NC |
| Струм | 28 А |
| Струм | 28 А |
| Реактивная мощность | 20 кВАр |
| Номинальное управляющее напряжение: (0,8...1,1) Uc | AC: 240 V 50 Hz |
| Встроенные вспом. контакты | NO |
| Встроенные вспом. контакты Ie | AC: 230V - 3A; AC: 400V - 2A |
| Положение укрепления | - |
| Способ укрепления | 2 x M4 або 35 мм шина |
| Винты зажимов (размер) | M3,5 |
| Момент зажима винтов | 1,2...1,8 Nm |
| Рабочая температура | - |
| Степень защиты | IP 20 |
| Степень загрязнения | - |
| Габаритные размеры | 45×74×119/5мм |
| Вес | 0,60 кг |
| Размеры крепления | 35×70 |
| Контактори | |
| Виробник | Epcos |
| Головні контакти | 3 x NC |
| Струм | 28 А |
| Потужність комутації | 20 кВАр |
| Вбудовані допом. контакти | NO |
| Номінальна напруга, що управляє: (0,8 ... 1,1) Uc | AC: 240 V 50 Hz |
| Робоча температура | - |
Контактор для конденсаторів Epcos B44066S2410J230, 230 В 20 кВАр 28 А
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000017566
- Наявність: 21
-
2208.26 грн.
-
- 10 або більш: 2208.26 грн.

Зателефонувати

