Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 2,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 63.5x129 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 2,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 63.5x129 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP400-D-2.5 B32343C4022A500 2.5 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020885
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1336.73 грн.
-
- 10 або більш: 1336.73 грн.

Зателефонувати

