Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 2,5 кВАр |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 63.5x142 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 2,5 кВАр |
| Кількість фаз | Одна фаза |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 63.5x142 мм |
Конденсатор однофазний EPCOS MKP230-I-2.5 B32340C2022A530 2.5 кВАр 230 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000024958
- Наявність: 17
-
622.67 грн.
-
- 10 або більш: 622.67 грн.

Зателефонувати

