Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 12,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 135000 год. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhiCap |
| Робоча напруга | 230 В |
| Реактивна потужність | 12.5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 135000 г. |
| Габаритний розмір | 85x348 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKP230-D-12.5 B32344E2122A530 12.5 кВАр 230 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020880
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
4417.79 грн.
-
- 10 або більш: 4216.92 грн.

Зателефонувати

