Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 525 В |
| Реактивна потужність | 16,7 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 525 В |
| Реактивна потужність | 16,7 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK525-D-16.7-01 B25667B5197A375 16.7 кВАр 525 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000019612
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1627.63 грн.
-
- 10 або більш: 1553.57 грн.

Зателефонувати

