Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 25,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 136x200 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 440 В |
| Реактивна потужність | 25,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 136x200 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK440-D-25-01 B25667C4417A375 25.0 кВАр 440 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020868
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
5614.81 грн.
-
- 10 або більш: 5359.97 грн.

Зателефонувати

