Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Compact |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 25,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Термін служби | 200000 год. |
| Габаритний розмір | 116x200 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Compact |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 25,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Біорозкладний полімер |
| Строк служби | 200000 г. |
| Габаритний розмір | 116x200 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400-D-25-02 B25673A4252A000 25.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000023974
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
4780.37 грн.
-
- 10 або більш: 4563.40 грн.

Зателефонувати

