Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 20,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 180000 год. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 20,0 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 180000 г. |
| Габаритний розмір | 116х164 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400-D-20-01 B25667C3397A375 20.0 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000020853
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
4815.23 грн.
-
- 10 або більш: 4596.76 грн.

Зателефонувати

