Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 12,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Термін служби | 115000 год. |
| Габаритний розмір | 121х164 мм |
| Конденсатори | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | PhaseCap Premium |
| Робоча напруга | 400 В |
| Реактивна потужність | 12,5 кВАр |
| Кількість фаз | Три фази |
| Наповнення | Газове наповнення |
| Строк служби | 115000 ч. |
| Габаритний розмір | 121х164 мм |
Конденсатор трифазний EPCOS MKK400-D-12.5-01 B25667B3247A375 12.5 кВАр 400 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000017574
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1470.34 грн.
-
- 10 або більш: 1399.13 грн.

Зателефонувати

