Технічні характеристики:
| Виробник | Yingjiao |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вид блоку живлення | із вбудованою вилкою |
| Тип стабілізації | за напругою |
| Вид корпусу | Пластиковий |
| Потужність | 5 Вт |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Вхідна напруга | 90~240VAC |
| Робоча температура | -20~+60 °С |
| Ступінь захисту | - |
| ККД | - |
| Захист | від короткого замикання, від перегріву |
| Габаритні розміри | 58х26х35 мм |
| Вага | 0,07 кг |
| Блоки живлення | |
| Виробник | Yingjiao |
| Вид блоку живлення | із вбудованою вилкою |
| Тип стабілізації | за напругою |
| Вид корпусу | Пластиковий |
| Потужність | 5 Вт |
| Вихідний струм | 1 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 90~240VAC |
| Робоча температура | -20~+60 °С |
| Ступінь захисту | - |
Блок живлення із вбудованою вилкою Yingjiao YS5M-0501000 для обладнання 5-36 В 36 Вт 3 А
- Виробник: Yingjiao
- Артикул: 000033262
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
173.82 грн.
-
- 10 або більш: 165.79 грн.

Зателефонувати

