Технічні характеристики:
| Виробник | Yingjiao |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вид блоку живлення | із вбудованою вилкою |
| Тип стабілізації | за напругою |
| Вид корпусу | Пластиковий |
| Потужність | 10 Вт |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вхідна напруга | 100~240VAC |
| Робоча температура | -20~+60 °С |
| Ступінь захисту | - |
| ККД | 79% |
| Захист | від короткого замикання, від перегріву |
| Габаритні розміри | 59x39x36,5 мм |
| Вага | 0,065 кг |
| Блоки живлення | |
| Виробник | Yingjiao |
| Вид блоку живлення | із вбудованою вилкою |
| Тип стабілізації | за напругою |
| Вид корпусу | Пластиковий |
| Потужність | 10 Вт |
| Вихідний струм | 2 А |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 100~240VAC |
| Робоча температура | -20~+60 °С |
| Ступінь захисту | - |
Блок живлення Yingjiao YS12V-0502000 5 В 2 A мережевий адаптер із вбудованою вилкою AC/DC
- Виробник: Yingjiao
- Артикул: 000033263
- Наявність: 1
-
192.91 грн.
-
- 10 або більш: 182.20 грн.

Зателефонувати

