Технічні характеристики:
| Виробник | EPCOS |
| Тип | Дросель розрядний |
| Вигляд корпусу | на DIN-рейку |
| Кількість контактів | 3 pin |
| Напруга | 690 Вт |
| Захист | IP40 |
| Температура | -25 - +50 °C |
| Розмір, мм | 90х66х46 мм |
| Вага | 500 г. |
| Габаритні розміри | 90х35х67 мм |
| Дроселі | |
| Виробник | EPCOS |
| Тип | Дросель розрядний |
| Вид корпусу | на DIN-рейку |
| Кількість контактів | 3 pin |
| Напруга | 690 В |
| Захист | IP40 |
| Температура | -25 - +50 °C |
| Розмір, мм | 90х66х46 мм |
| Вага | 500 г. |
Дросель розрядний EPCOS на DIN-рейку B44066E9900L001 690 В
- Виробник: EPCOS
- Артикул: 000026623
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1521.73 грн.
-
- 10 або більш: 1452.28 грн.

Зателефонувати

