Технічні характеристики:
| Виробник | SEZ-Krompachy |
| Вид | Аксесуар |
| Номінальна напруга | 230 В AC |
| Діапазон робочої напруги | 70-100% |
| Максимально відключаючий струм | 0,6 A |
| Час вимкнення | max. 50 мс |
| Виконання | на DIN-рейку |
| Автомати | |
| Виробник | SEZ-Krompachy |
| Вигляд | Аксесуар |
| Тип (УЗО, діф.автомат) | - |
| Номінальний струм | - |
| Номінальна напруга | 230 В AC |
| Кількість полюсів | - |
| Захист від коротких замикань | ні |
| Захист від ураження електричним струмом | ні |
| Вимикаюча здатність | - |
| Вимикаюча характеристика | - |
| Захист електромережі від перевантаження | ні |
| Відключаючий диф. струм | - |
Незалежний розчіплювач для авт. вимк. PR. Номінальна напруга 230 В
- Виробник: SEZ Krompachy
- Артикул: 000028241
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
147.41 грн.
-
- 10 або більш: 141.78 грн.

Зателефонувати

