Технічні характеристики:
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Пасивне охолодження (радіатор) |
| Переріз | 7718 мм2 |
| Сплав | 6063 |
| Розмір | 230х85 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Система стандартизації | DIN 1748 |
| Маса | 20838 г/м |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
| Радіатори, охолоджувальний профіль | |
| Виробник | Eural |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип профілю | Пасивне охолодження |
| Сплав | 6063 |
| Довжина | 1500 мм |
| Розмір | 230х85 мм |
| Мінімальне замовлення | 1 штука |
Радіаторний алюмінієвий профіль для пасивного охолодження Eural RP7 970420 216x77x1500 мм
- Виробник: EURAL
- Артикул: 000028127
- Наявність: Доставка 4 тижні
-
19333.30 грн.
-
- 10 або більш: 18454.51 грн.

Зателефонувати


