Технічні характеристики:
| Виробник | SUNON |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 2300 об./хв. |
| Потужність | 14 Вт |
| Продуктивність (потік) | 28.9 м3/год |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 31 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 235 г. |
| Ступінь захисту | - |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 14 Вт |
| Статичний тиск | 0.12 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2300 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 28.9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 31 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | - |
Вентилятор Sunon AC SF23080AT2082HSL 220 В 80x80x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000002687
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
611.22 грн.
-
- 10 або більш: 555.65 грн.

Зателефонувати

