Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.75 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
44.11 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Частота обертів | 4500 об./хв. |
| Потужність | 11,3 Вт |
| Продуктивність (потік) | 251.09 м3/год |
| Статичний тиск | 0.63 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 54.9 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 217 г. |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Потужність | 11,3 Вт |
| Статичний тиск | 0.63 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 251.09 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 54.9 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP55 |
Вентилятор Sunon DC PSD4812PTB1-A 48 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000026911
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
746.20 грн.
-
- 10 або більш: 746.20 грн.

Зателефонувати

