Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x28 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 19000 об./хв. |
| Потужність | 9 Вт |
| Продуктивність (потік) | 39.78 м3/год |
| Статичний тиск | 2.01 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 59.9 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 43 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x28 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 9 Вт |
| Статичний тиск | 2.01 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 19000 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 39.78 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 59.9 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PSD1204PQBX-A(2).Z.GN 12 В 40x40x28 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000021593
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
712.44 грн.
-
- 10 або більш: 996.17 грн.

Зателефонувати
.Z.GN/PSD1204PQBX-A(2).Z.GN-1-228x228.jpg)
