Аналоги та Супутні товари
Решітка металева Sunon FG-06 60х60 мм
31.38 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 60x60x38 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Частота обертів | 8000 об./хв. |
| Потужність | 11.5 Вт |
| Продуктивність (потік) | 95.49 м3/год |
| Статичний тиск | 0.92 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 56 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 90 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 60x60x38 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Потужність | 11.5 Вт |
| Статичний тиск | 0.92 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 8000 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 95.49 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 56 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD4806PMB1A 48 В 60x60x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000022977
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
755.12 грн.
-
- 10 або більш: 722.48 грн.

Зателефонувати

