Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 3800 об./хв. |
| Потужність | 6 Вт |
| Продуктивність (потік) | 155.7 м3/год |
| Статичний тиск | 0.43 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 50.3 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 190 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 92x92x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Статичний тиск | 0.43 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 155.7 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 50.3 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD2409PMB3A 24 В 92x92x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000026615
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
765.68 грн.
-
- 10 або більш: 735.59 грн.

Зателефонувати

