Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 4900 об./хв. |
| Потужність | 7,2 Вт |
| Продуктивність (потік) | 126,6 м3/год |
| Статичний тиск | 0,57 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 51,6 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 175 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 80x80x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 7,2 Вт |
| Статичний тиск | 0,57 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4900 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 126,6 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 51,6 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD2408PMB2A 24 В 80x80x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000028749
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
945.36 грн.
-
- 10 або більш: 0.00 грн.

Зателефонувати

