Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 70x70x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 5100 об./хв. |
| Потужність | 4.6 Вт |
| Продуктивність (потік) | 83.25 м3/год |
| Статичний тиск | 0.36 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 45 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 90 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 70x70x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 4.6 Вт |
| Статичний тиск | 0.36 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 5100 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 83.25 |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 45 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD2407PTB1A 12 В 70x70x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000025684
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1128.78 грн.
-
- 10 або більш: 1057.92 грн.

Зателефонувати

